Vaata kindlasti ka lahedaid laagripilte meie galeriis! »

13.a. tüdruk
Mina kaotasin enda ema, ning ei julgenud siia laagrisse tulla. Kui mul oli juba piisavalt julgust, tulin. Kohtusin siin enda praeguste parimate sõpradega siis, sain ka suurest leinast üle ja sain meeletult naerda. Laagries on meeletult palju teha, sõbralikud inimeseds ja huvitav õppida.
Ma ei taha enam koju minna. Tule ikka! Sa võidad siin väga palju
Liis, olen 12.a
Mina olen Liis, olen 12.a. olin ka siin laagris. Siin on ÜLITOREDAD inimesed, lahedad üritused ja siin õpid oma tunnetest paremini aru saama ja nendest rääkima. Siin saab palju nalja... Minule siin meeldis. Sa võid ju algul mõelda, et sa ei taha siia tulla, sa ei tea kedagi, kardad üksi jääda, aga siia tulles kohtud sa paljude toredate grupijuhtide ja sõbralike lastega. Pärast ei taha sa siit enam ära minna. Siin on ka grupitööd, kus oled endavanuste lastega ja grupijuhtidega nimng räägite paljudest ühistest asjadest, mis teid aitab endast paremini aru saada. Mina ütlesk, et Superlaager, Superinimesed!
Riina
Hei Laagrilaps! Siia jõudes oled sa kindlasti hirmul, aga see kõik läheb veel üle. Usu mind. Kui mina siia platsile jõudsin, oli tunne, et tahaksin koju tagasi joosta. Aga kohe alguses tulid teised laagrilapsed minu juurde ja tervitasid rõõmsameelselt. Peale esimest päeva tekib juba tunne, et tead kõiki palju aastaid. Siin on nii põnevad töötoad, ja kui oled pallimängija, leiad ka kindlasti tegevust. Kossuplats on super.
Samuti on siin kaunis loodus. Ka kokatädid on toredad, teevad head toitu jne. Aga kõige paremad on teie grupijuhid.
Ühesõnaga ole mõnus ja TULE kindlasti.
15.aastane tüdruk
Kallis sõber. Kui sinul juhtub midagi sellist soovitan sellest kindlasti rääkida ja väga tore oleks sul tulla siia laagrisse kuna siin on niipalju sinusuguseid ja siin sain ma rääkida kõigest. See laager oli mulle väga toetav. Samas ka leidsin, et mul on siin palju uusi sõpru. Kui sa räägid sellest kellegile hakkab sul palju kergem ja sa enam ei muretse kõige pärast nii palju. Kuigi mina ei tahtnud siia laagrisse algul tulla, sain ma ikka lõpuks aru, et see oli hea, et ma tulin ja läbisin selle teekonna, sest hea on rääkida oma muredest sellele, kes saab sellest aru
Inga, 12
Ole julge, see on väga tore, lõbus laager! Sõbrad hoiavad ja aitavad, kui sul mingi mure on. Algul on sul jah, et oled nii häbelik ja kardad, aga lõpus, kui ärasõit on, siis sa ei taha enam siit ära sõita.
Kenar, 11
See on väga tore laager. Enne ma väga ei tahtnud siia tulla, aga nüüd ei tahtnud ära minna.
13.a.poiss
Tere, ma soovitan nendel lastel siia laagrisse tulla kellel on keegi peres surnud, sellepärast, et siin laagris lähevad tunded paremaks. Siit laagrist saab hästi palju sõpru. Need lapsed kes siin laagris käivad on head inimesed. Ma soovitan tõesti teil siia laagrisse tulla, sest see on hea laager
Sinu laagrisoovitaja 13.a. Tüdruk
Ma või vanduda, et sellest laagrist on palju kasu. Siin on palju lõbusid tegevusi, võid leida mitmeid sõpru ja grupitöö polegi tegelikult nii hull, kui tundub. Alguses olin minagi veidi pelglik selle laagri kohta, et see võib välja kujuneda „mase-laagriks“, aga see pole üldse nii. Ühesõnaga, mina seda laagrisse tulekut ei kahetse ja tuleksin igal juhul tagasi, kui vaid võimalust oleks. Naudi seda laagrit iga hinnaga, see on tõesti hea! Kõike paremat soovides!
Sander, 17
Tere! Soovitan väga tulla siia laagrisse, kuna siin toimub nii palju huvitavaid tegevusi ning leiab ka palju uusi sõpru. Kõik siin on sõbralikud ning iga päev saab palju aega toredalt koos teistega veeta.
Vabandust, kui kiri tundub liiga lühike, aga pigem tule ise kohale. Pole mõtet pikalt jutustada, et seda laagrit kogeda, tuleb see ise ette võtta.
2010/2011 aastate laagriline vanemate poiste grupist
Kaspar, 14
Ma soovitan seda laagrit kõigile. Esimene päev on küll imelik, nagu ikka laagrites. Sa ei tea kedagi ja hoiad rohkem oma ette. Aga alates teisest päevast on kõik super.
Seltskond on super ja nalja saab kõvasti. See ühtsus ja suhtlus on lihtsalt imetlusväärne. Laagris käib ka palju külalisi ja loomulikult TV3. See laager mitte ainult ei aita sind vaid siin olles sa nagu unustad selle juhtunu ja veedad lihtsalt lõbusat aega laagrist leitud sõpradega. See laager on täiesti mega ja grupijuhid on ka toredad ja nalja nad juba teha oskavad. Ei möödu ühtegi päeva, millal nalja ei saaks. Have fun!
Karl, 15
Tulge kindlasti siia laagrisse. See on väga hea koha peal kuna päike paistab rohkesti. Alguses võib teil olla väga võõras, kuid hiljem, kui julgust kogub aina juurde, siis hakkab jutt jooksma. Inimesed on erinevad ja siin saad oma vanuselistest kõvasti teada. Mina ise olin laagris alguses väga vaikne ega suhelnud eriti aga mida rohkem lõpu poole, seda aktiivsemaks muutusin just suheldes nii poiste kui tüdrukutega. Siin on tore ja kõik on omavahel sõbralikud. Loodetavasti leiate teiegi palju uusi tutvusi. Kuna see laager tasub lõpuni käimist pigem ka seltskonna pärast.
Stephani Pille 16a.
Kui ma kuulsin laagri nimetusest, tundus see mulle väga imelik ja naljakas. Kuid leidsin endas julguse ikka siia tulla. Ma saim aru, et see on mu elu suurim „Bingo“, sest leidsin siit uusi sõpru, sain palju häid emotsioone ja ka abi, julgust. Selles laagris on tore, huvitav ning alati on kellega suhelda ja kellega näiteks jalkat mängida.
Tõesti soovitan seda laagrit! Sul on alati võimalus siit ära sõita, aga lihtsalt proovi ja tule!
Kert, 17a
Leinalaager ei kujuta endast sellist kohta, kus lapsed istuvad ringis ja räägivad nuttes mis neil juhtus. Jah, siin on grupitöö, kus juhtunust räägitakse, kuid see ei kujuta endast midagi hullu.
Siin on alatasa midagi teha. Päeval võib mängida jalgpall, korvpalli või sõpradega kaarte. Iga päev toimub siin vahva üritus. Grupijuhid on siin väga vahvad. Nendega saab alati ja ükskõik millest rääkida. Minule endale meeldis see laager väga ning soovitan seda ka tesitele, kes on lähedase kaotanud.
Timo, 17 a
Alguses on esmamulje petlik. Laagri juhatajad on väga lahedad ning on välja mõelnud igasuguseid asju, mis panevad sind südamest naerma. Grupitöö ajal ära karda välja öelda asju nii nagu nad tegelikult on. Tõde, jah, teeb haiget, aga sellega leppimine ja arusaamine teeb ainult head.
Sa tutvud siin laagris inimestega, kellega tahaks elu lõpuni lähedasi suhteid hoida. Kui on võimalus, miks siis ka mitte. Kuigi minu probleemid olid leidnud lahendust, meeldis mulle siin väga ning on inimesi, kellega ma hoian sidet veel mitu aastat. Unusta. Naerata. Mäleta.
Minu nimi on Gerda-Liz ja olen 10-aastane.
Ma tean, et alguses on laagris raske harjuda aga pärast ei taha sa sealt ära tullagi, sest siin on nii head inimesed ja väga ilus koht. Siit leiad kindlasti endale palju uusi sõpru. Siin tehakse väga lahedaid mänge. Kui on mõni mure, siis leitakse sellele kindlasti mõni lahendus. Mul suri isa ära, aga elu läheb edasi ja peale laagrit polekski nagu midagi olnud. Meil käisid isegi superstaarid külas mis oli laagri lahedam osa. Ja, kui aus olla, siis superstaarid ei tahtnud ise ka ära minna.
Lisett, 11 aastane
Jou, minu arust on see laager hästi tore. Algul ma natuke kartsin aga pärast enam mitte. Ja siin on hästi palju toredaid sõpru. Sul ei ole mõtet karta, sest siin on nagu mega lahe. Mina sain siit väga palju sõpru.
Minul on surnud ema ja isa. Isa suri vähki ): Aga emal ma ei osakagi täpselt öelda. Ma olen 11-aastane. Ma olen käinud paljudes laagrites, kuid see laager on mu lemmik. Siin on palju lahedaid üritusi. Grupijuhid on ka väga toredad ja toit on maitsev. Meil käisid siin külas ka superstaari finalistid. Nendega oli hästi lahe.
Mu nimi on Lisett. Ma olen 11 aastane. Ma olen praegu väga kurb, et pean siit laagrist ära minema.
Laagrilaps
Arvatavasti oled natuke hirmunud või kahtlustav selle laagri suhtes. Mina igatahes olin. Minu jaoks tundus see algul väga masendav ja kurb, kuid juba esimesel päeval sain aru, et tegelikult on see üks hiiglama vahva ja naljakas laager. Kui mulle sellest laagrist räägiti, siis mulle tundus, et ma ei vaja seda laagrit, sest ma sain isa surmast kiiresti üle, kuid ikkagi nõustusin.
See on parim laager, kus ma käinud olen!
Merily
Minu nimi on Merily. Ma olen 10-aastane. Mulle meeldib see laager väga! Ma loodan, et sulle hakkab see laager ka meeldima. Algul, kui mina siia tulin, kartsin natuke, kuid kohe kui olin siin tuli julgus tagasi. Sina ära karda midagi. Siin on jube tore. Mul on surnud ema, aga kui siia tulin siis tundsin nagu midagi poleks sellega seoses olnud. Kõigil teistel oli ju ka keegi surnud. Soovitan sul siia tulla. Ole tubli!
Leevi, 11 aastane
Tule siia laagri. Mulle meeldis siin laagruis. Siin saab mängida palli ja teisi mänge. Siin saad oma murest lahti.
13a. poiss
Kui minule räägiti sellest laagrist, ütlesin kohe ei, sest kartsin tulla. Aga kui käisin ühe laagri grupijuhiga rääkimas, ja ta rääkis mulle, mis siin kõik tehakse, ütlesin kindlalt jah. Soovitan Teil sama teha, sest see laager on väga tore ja huvitav. Te leiate siit väga palju uusi sõpru, ärge mõtelgegi kas tulla või mitte, lihtsalt tulge.
13.a. poiss
See laager on siin mind ja ka teisi aidanud, ma soovitan seda laagrit ka sulle. Siin on palju tegevusi, siin on väga head nn kasvatajad kes hoolitsevad sinu eest hästi. Ma arvan, et see laager aitab sind, et sa ei tunne nii palju kurbust kui alguses, mind see laager aitas. Ja ma väga loodan, et ka teile meeldib see siin, alguses võib tunduda hirmus, kuid ajapikku sa saad sellest kõigest siin kasu, soovin edu!
13.a.poiss
Tere järgmine laagrilaps! Ma soovitan sul väga siia tulla, sest siit saad omale uusi sõpru. sa saad siin rääkida oma mured südamelt ära, sind toetatakse siin. Te käite siin ka suvel ujumas. Siin on palju töötubasid ja lahedaid üritusi. Ühesõnaga, sul on siin väga palju tegevust ja rõõmu.
13.a. tüdruk
Sa kindlasti kartisd siia laagrisse tulla, ka mina kartsin natukene.
Siin laagris olen mina viimast päeva ja ma võin öelda, et see laager aitab väga palju. Siin laagris on kõik ühesugused. Ma võin veel öelda, et siin laagris toimub koguaeg midagigi, nii et igav siin ei ole. Loodan, et see kiri julgustab sind natukenegi. Siit laagrist leiad liasks veel palju uusi sõpru. Toredat laagrit!